Барај
%
×
Springfield kids
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
HUGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 50478505-001
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 50% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР 27% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИУРЕТАН 23% ПОЛИУРЕТАН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 50490970-001
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS017297
5.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 50503687-002
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 50504110-001
4.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 50503604-002
4.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 50503896-001
12.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 50503865-001
10.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 50503815-001
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 50504405-002
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 50504044-001
4.590 МКД