Барај
%
×
BE PART OF THE GREATEST STORY EVER WORN
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 191828_SV
Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона Online Only SS
Состав ПОСТАВА: 10%ПОЛИУРЕТАН, 90%ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100%ПОЛИУРЕТАН

Trenutno nema komentara