Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
PARFOIS

ЧАДОР

Шифра на артикл: 214523_DP
1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАДОР
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав РАЧКА: 100% ПОЛИПРОПИЛЕН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИЕСТЕР / ДРШКА: 100% ЧЕЛИК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 77031505-99
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 77031505-50
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 77031505-28
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 215128_LK
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 218875_BM
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 77090563-99
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 77060564-28
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 77060565-99
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 205616_OR
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 215130_BN
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 215128_PM
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 215145_BK
890 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1