Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
CALVIN KLEIN JEANS

БОКСЕРКИ

Шифра на артикл: CK000NB2156A-G9C
2.290 МКД
1.603 МКД
1.603 МКД
Заштеда: 687 МКД
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ CK000NB3836A-UB1
2.490 МКД
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ CK000NB3403A-LO8
2.090 МКД
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 5П GU4RG16K6YW1-JBLK
3.690 МКД
Големина
XL
M
XXL
L
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П GU4RG01 K6YW0 P9MU
2.990 МКД
Големина
XL
M
L
XXL
S
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ CK000NB3731A-H1R
2.290 МКД
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П DS00ST3V 0AMAH E4101
2.890 МКД
Големина
M
XXL
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П HB50510216 002
4.190 МКД
Големина
L
S
XL
M
XXL