Барај
%
×
20 years of OKAIDI
ДОЛНА ОБЛЕКА
ДОЛНА ОБЛЕКА
ДОЛНА ОБЛЕКА
ДОЛНА ОБЛЕКА
ДОЛНА ОБЛЕКА
ДОЛНА ОБЛЕКА
BOSS

ДОЛНА ОБЛЕКА

Шифра на артикл: 50475275-001
4.990 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОЛНА ОБЛЕКА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 2П 50499823-001
2.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 2П 50501387-001
2.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 2П 50501386-001
2.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П UM0UM02760-0XO
4.190 МКД
Големина
L
XL
XXL
4.990 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1