Барај
%
×
slow morning - women'secret
БОКСЕРКИ 3П
TOMMY JEANS

БОКСЕРКИ 3П

Шифра на артикл: THUM0UM02760-0XO
4.190 МКД
2.933 МКД
2.933 МКД
Заштеда: 1.257 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XXL
    XXL
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 3П
Бренд TOMMY JEANS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 50% МОДАЛ 42% ПАМУК 8% ЕЛАСТИН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П GU4RG01 K6YW0 P9MU
2.990 МКД
Големина
XL
M
L
XXL
S
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П DS00ST3V 0AMAH E4101
2.890 МКД
Големина
M
XXL
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П HB50510216 002
3.990 МКД
Големина
L
S
XL
M
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П CK0000U2664G-H55
2.513 МКД
Заштеда -30%
3.590 МКД
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П LV701224662 001
1.674 МКД
Заштеда -40%
2.790 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П HB50475274 001
2.990 МКД
Големина
L
M
XXL
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П GU97G00 K6YW1 F017
1.674 МКД
Заштеда -40%
2.790 МКД
Големина
M
XXL
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П GU97G00 K6YW1 A996
1.674 МКД
Заштеда -40%
2.790 МКД
Големина
M
XXL
XL
L
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П GU97G01 K6YW1 FQ90
1.674 МКД
Заштеда -40%
2.790 МКД
Големина
M
XL
L
XXL
4.190 МКД
2.933 МКД
2.933 МКД
Заштеда: 1.257 МКД
Извести ме за попуст
2
1