Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
БЛУЗА
BOSS

БЛУЗА

Шифра на артикл: 50504749-402
9.990 МКД
9.990 МКД
6.993 МКД
Заштеда: 2.997 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 62% ПАМУК 33% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0227022-10
1.113 МКД
Заштеда -30%
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ THDM0DM18623-C1G
4.963 МКД
Заштеда -30%
7.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1407501-10
1.494 МКД
Заштеда -40%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ DJ001708
1.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0227024-11
1.113 МКД
Заштеда -30%
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0227021-11
954 МКД
Заштеда -40%
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67050648-56
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ SS175551-3032
3.843 МКД
Заштеда -30%
5.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ SS175530-7113
4.263 МКД
Заштеда -30%
6.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ LSML424VOG Z99
3.283 МКД
Заштеда -30%
4.690 МКД
Големина
S
L
XL
XXL
9.990 МКД
9.990 МКД
6.993 МКД
Заштеда: 2.997 МКД
Извести ме за попуст
2
1