Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
LIU.JO

БЛУЗА

Шифра на артикл: LJM000P204 LONGB 701
Isbn: M000P204LONGBRAND-701
Провери достапност
  • L
    L
  • M
    M
  • XL
    XL
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд LIU.JO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0227024-11
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50506320-402
19.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0227021-11
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67020649-56
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67020651-56
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67050648-56
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ SS175551-3032
5.490 МКД
Големина
XXL
XL
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ LSML424VOG Z99
4.690 МКД
Големина
L
S
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50504749-402
9.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50505520-404
17.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 8836524-11
715 МКД
Заштеда -52%
894 МКД
1.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1406064-11
1.195 МКД
Заштеда -52%
1.494 МКД
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL