Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SUPER DRY

БЛУЗА

Шифра на артикл: SDM2013162A-40Q
Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • S
  S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 72% ПАМУК 28% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0227023-41
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0227025-92
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67080438-97
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0226715-48
955 МКД
Заштеда -52%
1.194 МКД
1.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL