Барај
%
×
Geox - step out in style
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 6765918-90

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 94% ПОЛИЕСТЕР 6% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67034032-37
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67064043-37
890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67020467-37
890 МКД
Заштеда -31%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67000462-37
1.090 МКД
Заштеда -27%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67000464-37
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL