Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 1086228-61
1.990 МКД
1.393 МКД
1.114 МКД
Заштеда: 876 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67064479-70
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765947-64
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67080453-78
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL