Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БЛУЗА
BOSS

БЛУЗА

Шифра на артикл: HB50499065 334
Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 47% ПАМУК 46% ПОЛИЕСТЕР 7% ЕЛАСТИН

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50498245 001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
13.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0097356-27
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0227021-22
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL