Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
LEVI'S

БЛУЗА

Шифра на артикл: A5211-0000
2.590 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 94% ПОЛИЕСТЕР 6% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara
2.590 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1