Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

БЛУЗА
BOSS

БЛУЗА

Шифра на артикл: 50464627-053
13.990 МКД
13.990 МКД
13.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Boss - промоција SS22

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции.

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ A5VJS-CY2
3.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M2012057A-5WB
4.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RPL009923
6.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50477628-059
4.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50477123-059
11.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RPL009684
6.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RPL009660
6.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL