Барај
%
×
slow morning - women'secret
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
PARFOIS

БАЛЕТАНКИ

Шифра на артикл: 213998_BG
1.690 МКД
845 МКД
761 МКД
Заштеда: 929 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БАЛЕТАНКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 30% ПОЛИУРЕТАН 70% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН / ВЛОШКА : 100% ПОЛИУРЕТАН / ЃОН: 100% ГУМА, ПОСТАВА: 30% ПОЛИУРЕТАН 70% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН / ВЛОШКА : 100% ПОЛИУРЕТАН / ЃОН: 100% ГУМА, ПОСТАВА: 30% ПОЛИУРЕТАН 70% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН / ВЛОШКА: 100% ПОЛИУРЕТАН / ЃОН: 100% ГУМА, ПОСТАВА: 30% ПОЛИУРЕТАН 70% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН /ВЛОШКА : 100% ПОЛИУРЕТАН / ЃОН: 100% ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 214493_BK
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 214493_GD
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 215238_GD
990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 215238_NV
990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 215238_BK
990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 212081_NU
671 МКД
Заштеда -55%
745 МКД
1.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 210648_LD
1.346 МКД
Заштеда -55%
1.495 МКД
2.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 210639_BK
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 209530_BK
896 МКД
Заштеда -55%
995 МКД
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 207972_NU
896 МКД
Заштеда -55%
995 МКД
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 207972_PK
896 МКД
Заштеда -55%
995 МКД
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 155394_BK
790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
1.690 МКД
845 МКД
761 МКД
Заштеда: 929 МКД
Извести ме за попуст
2
1