Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
PARFOIS

БАЛЕТАНКИ

Шифра на артикл: 210639_SV
1.990 МКД
995 МКД
995 МКД
Заштеда: 995 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БАЛЕТАНКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИУРЕТАН 60% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН /ВЛОШКА : 100% ПОЛИУРЕТАН / ЃОН: 100% ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 217275_OW
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 217275_BK
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 218290_SV
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 218093_BK
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D459BB000TU-5322
5.992 МКД
Заштеда -20%
7.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D459BB000TU-9999
5.992 МКД
Заштеда -20%
7.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D459BB000TU-2004
5.992 МКД
Заштеда -20%
7.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D45F2A0AJ22-2221
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D16Y7C000HH-5322
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 214493_BK
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 214493_GD
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D457NA0TUHH-9999
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41