Барај
%
×
through the colour lens - mango
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
PARFOIS

БАЛЕТАНКИ

Шифра на артикл: 207972_PK

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БАЛЕТАНКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИУРЕТАН 60% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН / ВЛОШКА : 100% ПОЛИУРЕТАН / ЃОН: 100% ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D467NA08502-9999
Цена 7.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D467NB05402-9999
Цена 6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D467NB05402-0045
Цена 6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D469BC000TU-9999
Цена 8.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 219522_EC
Цена 1.883 МКД
Заштеда -30%
2.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 220167_OW
Цена 2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 220167_BK
Цена 2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 220189_BG
Цена 2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 218093_SV
Цена 2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 218511_BG
Цена 2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 218511_LL
Цена 2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 218511_GN
Цена 2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41