Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
GEOX

БАЛЕТАНКИ

Шифра на артикл: D16Y7C0EWHI-6738
4.290 МКД
3.432 МКД
3.432 МКД
Заштеда: 858 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БАЛЕТАНКИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 70% ПОЛИЕСТЕР 30% ПОЛИУРЕТАН.

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D25PYA00043-9999
7.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D16Y7C0EWHI-0007
4.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D16Y7C022NF-5QB5
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D15MUA000TU-8191
5.032 МКД
Заштеда -20%
6.290 МКД
Големина
36
37
38
39
39,5
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D15MUA000TU-3016
4.403 МКД
Заштеда -30%
6.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D259BC000TU-9999
5.992 МКД
Заштеда -20%
7.490 МКД
Големина
35
36
37
38
39
39,5
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D259BD000TU-1003
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D15MUA000KY-1007
5.032 МКД
Заштеда -20%
6.290 МКД
Големина
36
37
38
39
39,5
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D15MUA00081-6001
5.032 МКД
Заштеда -20%
6.290 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D15MUA000KY-2005
5.032 МКД
Заштеда -20%
6.290 МКД
Големина
36
37
38
39
39,5
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D927ND00085-9997
5.032 МКД
Заштеда -20%
6.290 МКД
Големина
35
36
37
38
38,5
39
39,5
40
41
42
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D927ND00085-6738
4.403 МКД
Заштеда -30%
6.290 МКД
Големина
35
36
37
38
39
39,5
40
41