Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
KIKO MILANO

АЈЛАЈНЕР

Шифра на артикл: KM000000225001B
Šifra proizvođača: KM000000225
570 МКД
570 МКД
570 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЈЛАЈНЕР
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KC000000481001B
720 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085005B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900444
440 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900244
440 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900144
308 МКД
Заштеда -30%
440 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085009B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085003B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM100101008001A
620 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201500244
520 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030200800144
440 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000090001B
440 МКД