Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
KIKO MILANO

АЈЛАЈНЕР

Шифра на артикл: KM000000058001B
Šifra proizvođača: KM00000005
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЈЛАЈНЕР
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KC000000481001B
720 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000225001B
570 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085005B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900444
440 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900244
440 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900144
308 МКД
Заштеда -30%
440 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085009B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085003B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM100101008001A
620 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201500244
520 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030200800144
440 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000090001B
440 МКД