Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
MANGO

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 67070460-99
Šifra proizvođača: 67070460
2.290 МКД
2.290 МКД
1.832 МКД
Заштеда: 458 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 75% ПОЛИЕСТЕР 08% ЕЛАСТИН 17% ВИСКОЗА ПОСТАВА: 80% ПОЛИЕСТЕР 20% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GW4YD53 KAQL2 JBLK
4.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 77052937-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 77040349-99
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67057913-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67047120-99
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67057136-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА RW9881 {84911G}098
6.872 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67056321-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67095744-99
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67067113-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67027141-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
2.290 МКД
2.290 МКД
1.832 МКД
Заштеда: 458 МКД
Извести ме за попуст
2
1