Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
MANGO

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 67050464-99
Šifra proizvođača: 67050464
3.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 1.000 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ОБЛОЖУВАЊЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 77090347-99
Цена 2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 77050380-99
Цена 2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GW4YD53 KAQL2 JBLK
Цена 4.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 77052937-99
Цена 2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 77040349-99
Цена 2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА CKJ20J223606-BEH
Цена 6.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67057913-99
Цена 1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67047120-99
Цена 1.590 МКД
Заштеда -36%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67057136-99
Цена 1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67056321-99
Цена 1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67095744-99
Цена 1.590 МКД
Заштеда -36%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
3.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 1.000 МКД
Извести ме за попуст
2
1