Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
MANGO

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 57089086-05
Šifra proizvođača: 57089086

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 49% ПОЛИЕСТЕР 43% ПАМУК 07% АКРИЛ 01% ПОЛИЕСТЕР ОБЛОЖЕН СО БАКАР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GW4YD53 KAQL2 JBLK
4.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 77052937-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 77040349-99
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67057913-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67047120-99
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67057136-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА RW9881 {84911G}098
6.872 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67056321-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67095744-99
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67067113-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67027141-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L