Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
MANGO

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 57054396-07
Šifra proizvođača: 57054396
2.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 1.000 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GW4RD99 Z3D60 G1L7
7.390 МКД
Големина
M
S
L
XS
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GW4RD81 KAQL2 G1DQ
4.290 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67060479-06
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67010370-08
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL