Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
GUESS

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: GSS016332
Isbn: W3YD94Z2U00-G011
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 65% ВИСКОЗА 35% ПОЛИАМИД

Trenutno nema komentara

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS016846
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
13.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ JUBE01159JWRHT/U
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ТОП GSS016342
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАРАМА GSS016091
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS016026
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ GSS016627
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 57075965-05
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 57065966-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 57073795-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 57033823-02
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 57073803-05
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 57033819-02
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА J20J221435-ACF
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS016443
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 57032883-05
1.390 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 57050470-01
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 57050303-01
1.790 МКД
Заштеда -28%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 57000187-01
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1