Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ВРАТОВРСКА
DAN JOHN

ВРАТОВРСКА

Шифра на артикл: DJ000894
Isbn: I22T05-3020-EASBLU-MARRONE
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВРАТОВРСКИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 70% Бамбус, 30% Полиестер
Trenutno nema komentara
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1