Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ
ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ
ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ
ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ
KIKO MILANO

ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ

Шифра на артикл: KA000000025002B
Šifra proizvođača: KA000000025
440 МКД
470 МКД
329 МКД
Заштеда: 141 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Kiko дополнителни 10

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други дополнителни попусти

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона KIKO Continuity
Состав Синтетички влакна
Нијанса Lengthening Effect
Trenutno nema komentara

Слични производи