Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ
ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ
ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ
ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ
KIKO MILANO

ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ

Шифра на артикл: KA000000025001B
Šifra proizvođača: KA000000025

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ
Бренд KIKO MILANO
Сезона KIKO Continuity
Нијанса Neutral Effect
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
470 МКД
Sačuvano u omiljne
470 МКД
Sačuvano u omiljne
470 МКД
Sačuvano u omiljne
470 МКД