Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ТУРПИЈА ЗА НОКТИ
ТУРПИЈА ЗА НОКТИ
ТУРПИЈА ЗА НОКТИ
ТУРПИЈА ЗА НОКТИ
KIKO MILANO

ТУРПИЈА ЗА НОКТИ

Шифра на артикл: KM0050304500044
290 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТУРПИЈА ЗА НОКТИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав ПЕСОЧНА ХАРТИЈА
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
160 МКД
Заштеда -50%
320 МКД
Sačuvano u omiljne
290 МКД
Sačuvano u omiljne
290 МКД
Sačuvano u omiljne
290 МКД
Sačuvano u omiljne
290 МКД
Sačuvano u omiljne
190 МКД
290 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1