Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ТРЕНЕРКИ
ТРЕНЕРКИ
ТРЕНЕРКИ
ТРЕНЕРКИ
ТРЕНЕРКИ
ТРЕНЕРКИ
BOSS

ТРЕНЕРКИ

Шифра на артикл: 50465961-001
8.990 МКД
8.990 МКД
8.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕНЕРКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 80%памук15%полиестер5%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.752 МКД
Заштеда -20%
7.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
5.752 МКД
Заштеда -20%
7.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL