Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ТРЕНЕРКИ
ТРЕНЕРКИ
ТРЕНЕРКИ
ТРЕНЕРКИ
BOSS

ТРЕНЕРКИ

Шифра на артикл: 50465670-059
8.990 МКД
8.990 МКД
8.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Boss - промоција SS22

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции.

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕНЕРКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 87%полиестер рециклиран13%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи