Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
LEVI'S

ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: LVA6225-0001
Провери достапност
 • XXS
  XXS
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 60% ПАМУК/40% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.423 МКД
Заштеда -30%
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
4.613 МКД
Заштеда -30%
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L