Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
GUESS

ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: GW4RB46 KBYE2 JBLK
Isbn: W4RB46KBYE2-JBLK
0 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
 • XS
  XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 48% ПОЛИЕСТЕР 42% ВИСКОЗА 10% ЕЛАСТИН

0 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1