Барај
%
×
Geox - step out in style
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
BOSS

ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: 50504888-036
10.990 МКД
10.990 МКД
10.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 70% ПАМУК 24% ПОЛИЕСТЕР 6% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
7.390 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
10.990 МКД
10.990 МКД
10.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1