Барај
%
×
slow morning - women'secret
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
WOMEN'SECRET

ТОП

Шифра на артикл: 5106499-25
1.490 МКД
745 МКД
745 МКД
Заштеда: 745 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

-20% ADDITIONAL FW23

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 90% ПОЛИАМИД 10% ЕЛАСТИН
Детали TOP

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 67030397-40
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL