Барај
%
×
Live in LEVIS
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
MANGO

ТОП

Шифра на артикл: 57058269-PL
Šifra proizvođača: 57058269

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ЛИОЦЕЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 67065745-PL
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 67060455-PL
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL