Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
WOMEN'SECRET

ТОП

Шифра на артикл: 5056652-93

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 66% ПАМУК 27% ПОЛИАМИД 7% ЕЛАСТИН.

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 67030397-40
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL