Барај
%
×
through the colour lens - mango
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
PARFOIS

ТОП

Шифра на артикл: 210419_BN

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 77020362-30
Цена 890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 67055757-30
Цена 790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL