Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
GUESS

ТОП

Шифра на артикл: GSS013622
Isbn: V2YP07MC050-P62K
4.390 МКД
4.390 МКД
4.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 72% Полиамид 28% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 47081264-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 47071302-99
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 47071297-99
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 47071296-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 47061282-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 47031274-02
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 47021304-99
1.990 МКД
Големина
S
M
L