Барај
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
MANGO

ТОП

Шифра на артикл: 37000456-87
Šifra proizvođača: 37000456
990 МКД
990 МКД
693 МКД
Заштеда: 297 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 88% Вискоза 12% Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 37069079-20
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 37010410-20
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 37050252-20
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L