Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
MANGO

ТОП

Шифра на артикл: 27077118-12
Šifra proizvođača: 27077118
1.490 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 700 МКД
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 52% Полиестер 48% Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 37040358-11
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17052018-11
745 МКД
Заштеда -50%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 87057651-12
1.194 МКД
Заштеда -40%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L