Барај
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
GUESS

ТОП

Шифра на артикл: GSS010149
Isbn: W0BR55R1NN3-G330
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 83% Вискоза 17% Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 87008635-28
894 МКД
Заштеда -40%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 33099048-20
597 МКД
Заштеда -70%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 31000864-28
447 МКД
Заштеда -70%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 77044401-28
447 МКД
Заштеда -70%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ТОП 67067657-23
447 МКД
Заштеда -70%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M