Барај
%
×
slow morning - women'secret
ТОАЛЕТНА ВОДА
GUESS

ТОАЛЕТНА ВОДА

Шифра на артикл: GPGU32653
0 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОАЛЕТНА ВОДА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Сезона GUESS Continuity
Состав ОВОШЕН ЦВЕТЕН МИРИС,ПЕНЛИВ ИТАЛИЈАНСКИ ЛИМОН, ЦРНА РИБИЗЛА, ДУЊА, ЈАСМИН, ЦВЕТ ОД МАГНОЛИЈА, ЧЕМПРЕС,СЛИВА, ФРЕЗИЈА, МУГЕТ, КРИСТАЛЕН КИЛИБАР, ПУТЕР ОД ОРИЗ, САНДАЛОВО ДРВО,ВЕТИВЕР, МОШУС.
Детали 30ml

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
0 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1