Барај
%
×
slow morning - women'secret
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
LEVI'S

ТЕКСАС ЈАКНА

Шифра на артикл: LV72334-0403
Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТЕКСАС ЈАКНА
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Continuity
Состав 65% ПАМУК/33% ПОЛИЕСТЕР/2% ЕЛАСТИН