Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

СТИК ЗА КОНТУРИРАЊЕ
СТИК ЗА КОНТУРИРАЊЕ
СТИК ЗА КОНТУРИРАЊЕ
СТИК ЗА КОНТУРИРАЊЕ
KIKO MILANO

СТИК ЗА КОНТУРИРАЊЕ

Шифра на артикл: KM0010600520144
Šifra proizvođača: KM00106005
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СТИК ЗА КОНТУРИРАЊЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 201 Chocolate
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
420 МКД
Sačuvano u omiljne
420 МКД
Sačuvano u omiljne
420 МКД
Sačuvano u omiljne
420 МКД
Sačuvano u omiljne
420 МКД
Sačuvano u omiljne
690 МКД