Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ШМИНКА ЗА ВЕЃИ
ШМИНКА ЗА ВЕЃИ
ШМИНКА ЗА ВЕЃИ
ШМИНКА ЗА ВЕЃИ
KIKO MILANO

ШМИНКА ЗА ВЕЃИ

Шифра на артикл: KM0030800900644
Šifra proizvođača: KM00308009
420 МКД
252 МКД
252 МКД
Заштеда: 168 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШМИНКА ЗА ВЕЃИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 06 Auburn
Trenutno nema komentara
420 МКД
252 МКД
252 МКД
Заштеда: 168 МКД
Извести ме за попуст
2
1