Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

СЕНКА ЗА ОЧИ
СЕНКА ЗА ОЧИ
СЕНКА ЗА ОЧИ
СЕНКА ЗА ОЧИ
KIKO MILANO

СЕНКА ЗА ОЧИ

Шифра на артикл: KM000000087022B
Šifra proizvođača: KM000000087
370 МКД
148 МКД
148 МКД
Заштеда: 222 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СЕНКА ЗА ОЧИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 22 Sparkling Shell
Trenutno nema komentara
370 МКД
148 МКД
148 МКД
Заштеда: 222 МКД
Извести ме за попуст
2
1