Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
MANGO

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 67005737-CU
Šifra proizvođača: 67005737
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 10% ПОЛИУРЕТАН 90% ПОЛИПРОПИЛЕН ПОСТАВА: 100% ПОЛИУРЕТАН ВЛОШКА: 100% ПОЛИУРЕТАН ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 218626_CA
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 218168_CA
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 218703_CA
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 5167180-31
1.590 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 67057704-CU
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 5167173-31
1.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 5167175-38
1.590 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 5167172-05
1.590 МКД
Големина
37
38
39
40
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1