Барај
%
×
Forever denim with replay
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 67070445-CO
Šifra proizvođača: 67070445
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 100% ПОЛИУРЕТАН ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА ВЛОШКА: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D45GVA00043-6001
8.490 МКД
Големина
35
36,5
37,5
38,5
39,5
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 219961_CA
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67057704-CU
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67005737-CU
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D35NRA04381-0013
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D45RLB02204-6001
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D45NNB05422-6001
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GFLJKRN LEA03 LUGGA
9.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1