Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 67040292-GM
Šifra proizvođača: 67040292

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 37% ТЕРМОПЛАСТИКА 20% ПОЛИУРЕТАН 43% ПОЛИЕСТЕР ВЛОШКА: 37% ТЕРМОПЛАСТИКА 63% ПОЛИУРЕТАН ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА ПОСТАВА: 57% ПОЛИУРЕТАН 43% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67096743-PL
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67075731-PL
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67045989-GM
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67016319-PL
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMBRYANNA-751
7.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GFLJEDE LEM03 SILVE
10.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67034474-80
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GFLJSH2 FAB03 SILVE
10.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67044457-PL
2.990 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67006340-PL
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41